Instytut DERMINA Piła
         Zachowaj jędrne ciało bez rozstępów...
PRO-ELASTIC

Efekty widoczne po zabiegu:
  • kompleksowo wzmocniona i uelastyczniona skóra
  • wygładzona i dobrze nawilżona
  • chroniona przed powstawaniem rozstępów
  • ograniczenie już istniejących rozstępów (z systematyczną kuracją domową Kremem ujędrniającym przeciw rozstępom DERMIKA BODY DE LUXE)
W wyjątkowych chwilach życia Twoja skóra wymaga szczególnej troski. Dołożymy wszelkich starań, by razem z Tobą zminimalizować defekty, które mogą się na niej pojawić. W trakcie zabiegu poczujesz, że jesteś w dobrych rękach. Zadbana, bezpieczna, odprężona i ukojona delikatnymi zapachami.

PRO-ELASTIC to zabieg dla Pań w każdym wieku przygotowany z myślą o miejscowej (np: uda, pośladki, brzuch i biust) kuracji przeciwrozstępowej oraz dla skóry wymagającej uelastycznienia, wzmocnienia i ujędrnienia. Łączy działanie substancji aktywnych, odpowiedzialnych za spójność i wytrzymałość włókien podporowych z działaniem gumowej maski algowej, nakładanej w komfortowej dla ciała temperaturze. Polecany jako profilaktyka dla kobiet w ciąży, doskonale nadaje się również do pielęgnacji w okresie szybkiego przybierania na wadze lub chudnięcia, gdy niezbędna jest poprawa kondycji i wyglądu skóry. Polecamy wykonywanie zabiegu w indywidualnie dobranej serii 1–2 zabiegi tygodniowo oraz stosowanie kuracji domowej preparatami BODY DE LUXE.
Cena zabiegu 160 zł