Instytut DERMINA Piła

Co to są ultradźwięki?

Jest to fala o częstotliwości przekraczającej 20 000 Hz, która oddziałuje na ciało poprzez delikatny masaż powodujący regenerację i odmładzanie tkanek oraz daje s

pektakularne efekty w zabiegach sonoforezy, czyli we wprowadzaniu składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej w skórę. Dzięki fali ultradźwiękowej wchłanianie substancji aktywnych preparatów zwiększa się nawet 40-krotnie. 

Zabieg taki przypomina masaż wykonywany za pomocą głowicy w obecności substancji żelowej, gwarantującej całkowite przenikanie fali w głąb skóry.


Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę.

- zwiększa przepuszczalność błon komórkowych umoŻliwiając wtłaczanie substancji aktywnych

- w widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych

- pomaga wzmocnić naczynia krwionośne

- stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn

- eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu

- likwiduje worki i cienie pod oczami poprawiając krążenie krwi i limfy

- rozbija cząsteczki tłuszczu zwiększając skuteczność zabiegów

 antycellulitowych i ujędrniających -wygładza i nawilża skórę

Salon kosmetyczny DERMINA wyposażony jest wielofunkcyjny aparat z zaawansowanym systemem pielęgnacji twarzy i ciała. Jest to cyfrowe urządzenie do profesjonalnych zabiegów wykorzystujących technologię ultradźwiękową i peeling kawitacyjny.
Współczesna kosmetologia oferuje klientom coraz bardziej komfortowe i spektakularnie działające zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej, cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również moŻliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry.
Super Sonic Skin Scrubber firmy Rubica, wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje moŻliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych ale również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.
                    
CENNIK

Peeling kawitacyjny                                               60 zł
Ultradźwiękowe prowadzanie  ampułek                od  30 zł
Ultradźwiękowa terapia rozstępów z ampułką       od  70 zł
Ultradźwiękowa terapia cellulitu z ampułką           od  70 zł