Instytut DERMINA Piła

Nowość na polskim rynku Danne DMK

Fenomenalna linia kosmetyczna opracowana przez Amerykańskiego naukowca w dziedzinie biologii i chemi - Danne Montague King


 
 

Dr King jest naukowcem z zakresu botaniki oraz chemikiem kosmetycznym, który poświęcił ponad czterdzieści lat na badania i rozwój Danné Method of Natural Pharmacology (Metody Farmakologii Naturalnej marki Danné). Od niedawna jego metoda skutecznego leczenia trądzika jest dostępna w Polsce (tylko w nielicznych salonach).

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Danne DMK w wersji polskiej:

 http://www.dannepoland.pl/pl/ 


Jako młody człowiek Dr King, przechodził bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort oraz męczarnie, jakie muszą znosić osoby, których wygląd daleki jest od oczekiwań. W związku z brakiem stosownych środków zaradczych (antybiotyki i konwencjonalne preparaty ochrony skóry skutkowały tylko chwilowo) Dr King zdecydował się zgłębić wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się oraz poznać mechanizmy działania ludzkiego ciała.

Dr King był jednym spośród kilku pierwszych biochemików, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania i naprężania skóry.
 
Badania nad terapią z użyciem witaminy C jako akceptorem wolnych rodników jak i czynnikiem uaktywniającym kolagen trwały trzy dekady. Będąc pionierem w dziedzinie poprawy kondycji skóry, Dr King skupił się na udoskonaleniu metod działania na skórę twarzy i ciała, kierował się wymogami strukturalnymi komórek ciała oraz stosował odpowiednią proporcję składników.
 

Dr King docenia także rolę, jaką odgrywają enzymy w procesie skutecznej odnowy skóry i jako pierwszy opracował system odmładzania skóry, którego istotą było zaoferowanie komórkom skóry takiej chemii, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować. Podejście to zdobyło uznanie na świecie, ponieważ pozwala połączyć biochemię pojedynczej osoby z odpowiednią terapią skórną. 

Produkty Danné są obecnie stosowane w ponad 20 krajach na całym świecie i są aprobowane przez środowisko lekarskie. System Danné jest aplikowany ogółem w ponad 7000 klinik i salonów kosmetycznych. Jak dotąd ponad sto tysięcy osób skorzystało z dobrodziejstw rewolucyjnych zabiegów marki Danné

Cena zabiegów DANNE MK od 150-170zł (zabiegi oczyszczające, normalizujące i przeciwtrądzikowe)

170-210zł (zabiegi odżywcze i liftingujące)