Instytut DERMINA Piła

W Instytucie Kosmetycznym D E R M I N A wykonujemy spłycanie rozszerzonych porów stosując mikrodermabrazję diamentową, silniejszą od niej korundową, peelingi chemiczne (eksfoliacje kwasem glikolowym) oraz rewelacyjne zabiegi DANNE MK.

Zabieg mikrodermabrazji polega na mechanicznym ścieraniu wierzchnich warstw naskórka przy pomocy kryształków korundu lub specjalną głowicą diamentową. Mikrodermabrazja, prawidłowo wykonana, obarczona jest minimalnymi powikłaniami a efekty zabiegu takie jak - odświeżenie i wygładzenie skóry, zwężenie porów, czy usunięcie płycej położonych zaskórników są widoczne od razu. 

Zabieg jest bezbolesny - czasami po wykonaniu występuje niewielki rumień, uczucie pieczenia, mrowienia oraz nadwrażliwość skóry, która stosunkowo szybko mija. W trakcie zabiegu odczuwamy lekkie zasysanie naskórka i jego ścieranie. 
Mikrodermabrazja choć działa złuszczająco tylko na powierzchniowe warstwy naskórka powoduje również głębsze zmiany takie jak pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny, co pozytywnie działa na strukturę skóry (jędrność i elastyczność) Seria zabiegów poprawia koloryt naskórka sprzyjając zmniejszaniu przebarwień, ogranicza łojotok, spłyca powierzchowne zmarszczki.

Mikrodermabrazję warto łączyć z innymi zabiegami, gdyż daje ona wtedy dużo lepszy rezultat. Mogą to być peelingi chemiczne, zabiegi z ultradźwiękami, zabiegi nawilżające, odżywcze, normalizujące i stymulujące.


Pilingi chemiczne to metoda stosowana już od dość dawna, stale ulepszana tak by zminimalizować ryzyko podrażnień, dzięki czemu obecnie stosowane peelingi chemiczne są łatwe w kontrolowaniu i coraz mniej kłopotliwe dla klientów. 

W zabiegach tych wykorzystuje się działanie substancji złuszczających które w zależności od użytej substancji, jej stężenia, biologicznej dostępności w preparacie, wartości czynnika pH i czasu pozostawania na skórze działają na różnym poziomie skóry i dają różne efekty pielęgnacyjne i lecznicze.


CENNIK ZABIEGÓW:


Zabiegi zmniejszające pory DANNE MK 150zł - 170zł


Mikrodermabrazja diamentowa:


Złuszczanie twarzy   80zł

Złuszczanie twarzy w zabiegu   40zł

Złuszczanie twarzy i szyi   100zł

Złuszczanie twarzy i szyi w zabiegu   50zł 

Złuszczanie twarzy, szyi i  dekoltu   120zł

Złuszczanie twarzy,szyi i dekoltu w zabiegu 60zł

Mikrodermabrazja korundowa:

Głębokie złuszczanie twarzy   140zł

Głębokie złuszczanie twarzy w zabiegu   70zł

Głębokie złuszczanie twarzy i szyi   160zł

Głębokie złuszczanie twarzy i szyi w zab. 80zł 

Głębokie złuszczanie twarzy, szyi i dekoltu 180zł

Głębokie złuszczanie twarzy, szyi i dekoltu w zabiegu 90zł

Złuszczanie kwasem glikolowym od 90zł