Instytut DERMINA Piła


Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?

Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.

                              

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:

- bezboleśnie, szybko i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu

- sterylizuje obszar poddany zabiegowi co zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych

- nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych

- wspomaga leczenie trądziku

- rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne

- przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej moŻliwości absorbcyjne.

PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA

Spektakularne efekty uzyskujemy łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą, czyli wprowadzaniem składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej.

 Zabieg taki przypomina masaż wykonywany za pomocą głowicy w obecności Żelu sprzęgającego, gwarantującego całkowite przenikanie fali, w głąb skóry.

Salon kosmetyczny DERMINA wyposażony jest wielofunkcyjny aparat z zaawansowanym systemem pielęgnacji twarzy i ciała. Jest to cyfrowe urządzenie do profesjonalnych zabiegów wykorzystujących technologię ultradźwiękową i peeling kawitacyjny.

Współczesna kosmetologia oferuje klientom coraz bardziej komfortowe i spektakularnie działające zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej, cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również moŻliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry.
Super Sonic Skin Scrubber firmy Rubica, wykorzystuje wielokierunkowe działanie technologii ultradźwiękowej. Ten bezoperacyjny system intensywnej regeneracji skóry daje moŻliwość przeprowadzania zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych ale również wspomagających leczenie poważnych problemów skórnych.

CENNIK

Peeling  kawitacyjny (ultradźwiękowy)                60 zł
Peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy) w zabiegu   30 zł