Instytut DERMINA Piła

Atutem pedicure hybrydowego jest bezinwazyjność, szybkość wykonania i trwałość do ok. 3 tygodni. Pedicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt.

Pedicure hybrydowy idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pielęgnację paznokci i nie są zdecydowane na stylizację żelową lub tipsy. Preparaty do pedicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci, utwardzane w lampie UV.

Lakiery wykorzystywane w pedicure hybrydowym nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia. Lakier nie ściera się i nie odpryskuje. W pedicurze hybrydowym system kolorowych lakierów do paznokci wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię oraz specjalnie opracowane pigmenty. Dwie warstwy dają idealne pokrycie płytki paznokcia. Do wyboru jest klasyczny french lub wiele innych najmodniejszych kolorów.

Pedicure hybrydowy to wspaniały wybór dla kobiet ceniących sobie elegancję i perfekcjonizm. Świetnie nadaje się na ważne spotkania oraz jako trwały manicure na wakacje.
PEDICURE I PIELĘGNACJA STÓP

Pedicure frezarkowy GEHWOL    80 zł
Pedicure frezarkowy GEHWOL z usuwaniem odcisków i modzeli     od 90 zł
Założenie klamry na wrastający paznokieć     60 zł                       
Pedicure LUX (pedicure frezarkowy, peeling, maska na stopy, zabieg parafinowy)   120 zł
Malowanie paznokci French     25 zł
Klasyczne malowanie paznokci    15 zł
Malowanie paznokci lakierem hybrydowym 30zł
Malowanie paznokci French lakierem hybrydowym 40zł