Oczyszczanie kawitacyjne
Piling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Piling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona

Peeling kawitacyjny pozwala na usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, wielu zaskórników i bakterii.

Oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów kosmetycznych. Efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery wypłycają się.

Peeling kawitacyjny może być stosowany nawet przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dekolcie oraz plecach.

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej. W przypadku mocno zrogowaciałego naskórka należy poprzedzić kawitację mikrodermabrają diamentową. 

Efekty:

  • oczyszczenie skóry
  • ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
  • leczenie trądziku
  • usuwanie martwych komórek, zaskórników
  • stymulacja metabolizmu komórek
  • efekt rozjaśnienia skóry


Ceny zabiegów:
Oczyszczanie pilingiem kawitacyjnym 60 zł
Oczyszczanie ze złuszczaniem (mikrodermabrazja diamentowa i piling kawitacyjny)  120zł
Oczyszczanie pilingiem kawitacyjnym i ampułka z sonoforezą  90 zł
Oczyszczanie ze złuszczaniem (mikrodermabrazja diamentowa, piling kawitacyjny) i ampułka z sonoforezą  150 zł
Maska (algi, glinki) na wykończenie zabiegu  30 zł

Co to są ultradźwięki?

Jest to fala o częstotliwości przekraczającej 20 000 Hz, która oddziałuje na ciało poprzez delikatny masaż powodujący regenerację i odmładzanie tkanek oraz daje s

pektakularne efekty w zabiegach sonoforezy, czyli we wprowadzaniu składników aktywnych za pomocą fali ultradźwiękowej w skórę. Dzięki fali ultradźwiękowej wchłanianie substancji aktywnych preparatów zwiększa się nawet 40-krotnie. 

Zabieg taki przypomina masaż wykonywany za pomocą głowicy w obecności substancji żelowej, gwarantującej całkowite przenikanie fali w głąb skóry.