Instytut DERMINA Piła

  • Nowość na Polskim rynku!

Fenomenalna linia kosmetyczna opracowana przez Amerykańskiego naukowca w dziedzinie biologii i chemi - Danne Montague King

Produkty marki Danné zarówno te przeznaczone do stosowania w domu jak i te do profesjonalnego zastosowania są wytworzone na bazie składników botanicznych takich jak: owoce, rośliny, korzenie, gatunki kory, itp. Oznacza to, że taki produkt jest odpowiedni dla wszystkich stanów i rodzajów wrażliwości skóry.

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy w języku polskim:

 http://www.dannepoland.pl/pl/ 

Składniki produktów Danné Montague King działają bezpośrednio na komórki skóry lub systematycznie, powodując łańcuch reakcji, co pomaga w rozwiązywaniu głębszych problemów oraz poprawia jej funkcjonowanie.

Produkty marki Danné posiadają stopień farmaceutyczny, czyli stopień wyższy niż standardy kosmetyczne. Oznacza to, że w procesie produkcji stosowane są składniki najbardziej czyste, pod względem botanicznym, które są bardziej stężone i posiadają wyższą klasę w porównaniu do składników stosowanych w kosmetykach ogólnodostępnych, działających na wierzchnią warstwę skóry.

Danné SIĘGA do SEDNA sprawy.

Czteroetapowy Program

> Usunąć > Odbudować > Chronić > Utrzymać

Powyższe formuły są stosowane progresywnie jako narzędzia w procesie poprawy kondycji skóry.

Metoda Danne osiąga fenomenalne rezultaty w walce z:

  • Trądzikiem pospolitym,
  • Trądziku rożowaty,
  • Przebarwieniami skóry,
  • Głębokimi zmarszczkami,
  • Popękanymi naczynkami.
Cena zabiegów DANNE MK od 150-170zł (zabiegi oczyszczające, normalizujące i przeciwtrądzikowe)

170-210 - zabiegi odżywcze i liftingujące