Instytut DERMINA Piła
 

Skeyndor

Mezoterapia bezigłowa - MESOSCIENCE BY SKEYNDOR - nowoczesna aparatura w kosmetyce

SYSTEM MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ MESOSCIENCE


Mezoterapia bezigłowa MESOSCIENCE SKEYNDOR jest alternatywnym rozwiązaniem do zabiegów mezoterapii wykonywanych za pomocą igły - do 85% skuteczności w stosunku do mezoterapii igłowej, ale jest bezbolesna i nie pozostawia żadnych śladów w postaci ranek czy krwiaków. Pozwala na kontrolowane wprowadzanie wysokich koncentracji substancji czynnych głęboko do skóry. 

Mezoterapia bezigłowa jest metodą na transport substancji czynnych w głąb skóry. Metoda ta wykorzystuje zjawisko elektroporacji, elektroforezy, krioforezy oraz prądu stymulującego - pod działaniem odpowiednio dobranych impulsów substancje czynne są transportowane z wielokrotnie większą szybkością i skutecznością do komórek skóry.  Perfekcyjnie dobrany rodzaj impulsu pozwala na otwarcie kanałów błon komórkowych i dotarcie substancji czynnych do wnętrza komórki. Dotyczy to nie tylko skóry twarzy, ale i całego ciała. Mieszanki substancji czynnych zawartych w tzw. koktajlach lub ampułkach, stanowiących zazwyczaj tajemnice producenta docierają w odpowiedniej kolejności do głębszych warstw skóry. Mogą nimi być np. kwas hialuronowy, kolagen, witaminy itp. Jeśli wyobrazimy sobie jednorazowe aplikowanie na powierzchni skóry preparatu witaminowego, który wchłonie się z 15% skutecznością i dotrze do tkanki podskórnej, to za pomocą mezoterapi bezigłowej skuteczność dochodzi do 85%. Takie zabiegi dają najlepsze, najszybsze rezultaty. 
Nazwa mezoterapia bezigłowa ma swoje odniesienie do mezoterapi igłowej, podczas której wykonuje się szereg iniekcji by wprowadzić podskórnie substancję czynną np. tzw. botoks czyli toksynę jadu kiełbasianego, substancję korygującą zmarszczki mimiczne.

Mezoterapia bezigłowa MESOSCIENCE SKEYNDOR wykorzystuje najnowsze osiągnięcia badań naukowych, które zostały m.in. nagrodzone w 2003 r. Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii. 
Substancje czynne dokonują penetracji bezpośrednio w kierunku miejsca przeznaczenia wykorzystując cztery robocze techniki, które bez wstrzyknięć igłą, umożliwiają transport składników czynnych, które mogą być zarówno substancjami zjonizowanymi i neutralnymi. 
Urządzenie MESOSCIENCE SKEYNDOR wykorzystuje cztery techniki, dzięki którym wnikanie substancji czynnych zawartych w preparatach do najgłębszych warstw skóry, jest optymalnie skuteczne:
prąd stymulujący, hydroelektroforezę, elektroporację oraz krioforezę.

Film przedstawiający przebieg zabiegu MESOFILLER:  http://youtu.be/tdxhHjBoNiM 

mezo

Profesjonalne zabiegi wykonywane są za pomocą specjalistycznych produktów do mezoterapii bezigłowej firmy SKEYNDOR:

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO:

Zabieg MESOFILLER

MESOFILLER to mezokosmetyczny zabieg wygładzający zmarszczki i linie mimiczne mimiczne, poprawiający jędrność i nawilżenie skóry. Idealny dla skóry starzejącej się oraz zniszczonej słońcem, profilaktycznie dla skór z pierwszymi oznakami starzenia. Składniki czynne przywracają wymianę międzykomórkową i pobudzają neosyntezę elementów wchodzących w skład macierzy strukturalnej skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Składniki aktywne MESOFILLER: kwas hialuronowy, mikrokolagen, elastyna, polifenole w liposomach

Zabieg MESOBRIGHT

Mezokosmetyczny zabieg rozświetlający  cerę i wyrównujący koloryt przebarwionych stref skóry.

Substancje aktywne wyrównują kolor skóry, dzięki wysokiej zawartości witaminy C rozjaśniają się przebarwienia i opóźnia się ich pojawianie.  Pobudzana jest synteza kolagenu oraz naturalne mechanizmy obronne skóry, poprawia się jej jędrność. Skóra rozświetla się i ujednolica, nabiera blasku.

Składniki aktywne MESOBRIGHT: łatwo wchłaniana Vit. C podlegająca jonizacji, kwas aminoetylofosfosfinowy.

Zabieg MESOLIFT

MESOLIFT jest zabiegiem mezokosmetycznym zapewniającym długotrwały efekt liftingu twarzy.

Podczas zabiegu stosujemy dwa rodzaje ampułek liftingujących o progresywnej intensywności działania: mikro i makrolifting, które działając na różnych głębokościach skóry dają widoczny efekt długotrwałego trójwymiarowego liftingu.

Mikrolifting (lifting wewnętrzny)

Składniki aktywne DEEP SKIN LAYER MESOLIFT: biopeptydy modulujące funkcje mechaniczne skóry, aminopropane dihydrogen phosphate„APPA”

Makrolifting (lifting zewnętrzny)

Składniki aktywne CHRONO-PROGRAMMED OUTER SKIN LAYER MESOLIFT: hydrolizowany kolagen o niskiej wadze molekularnej, polisacharydy o średniej wadze molekularnej, proteiny o wysokiej wadze molekularnej.


Zabieg na ciało MESOSLIM

Mezokosmetyczny zabieg redukujący tkanką tłuszczową i cellulit.

Zabieg działa na cztery główne czynniki będące przyczyną powstawania cellulitu: niewydolność powrotnego mikrokrążenia, brak równowagi między procesami lipolizy i lipogenezy oraz efekt kompensacji ciała („zbicie” tkanki).

Składniki aktywne: wyciąg z karczocha, laminaria, koper włoski, decapeptyd.

 

Zabieg na ciało MESOFIRMNESS

Mezokosmetyczny zabieg ujędrniający ciało.

Zabieg ujędrnia ciało, działa na zwiotczałe tkanki spowodowane starzeniem się skóry, przebytymi ciążami, dietami odchudzającymi (rozstępy). Wzmacnia elastyczność skóry brzucha i wewnętrznej części ud i ramion. Znacznie poprawia się wygląd skóry i niwelują się rozstępy.

Składniki aktywne MESOFIRMNESS: krzemionka organiczna, aminokwasy, kolagen, mikroalgi, polifenole w liposomach.

 

CENNIK MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ MESOSCIENCE SKEYNDOR

MESOLIFT, MESOFILLER, MESOBRIGHT (twarz, szyja, dekolt):

Pojedynczy zabieg 250zł

Seria 6 zabiegów 1250zł (1 zabieg gratis)

MESOSLIM, MESOFIRMNESS: 250zł (w karnecie 6 zabiegów jeden zabieg gratis)

Przeciwwskazania do zabiegów:

 

  • ciąża
  • metalowe elementy w ciele
  • choroby serca
  • rozrusznik serca
  • choroby żył
  • epilepsja
  • nadwrażliwość skóry, stany zapalne

Częstotliwość zabiegów w serii 6 zabiegów: co 7-14 dni, powtórzenie serii co pół rokuDostępne są również zabiegi mezoterapii bezigłowej z użyciem  koktajli preparatów medycznych do mezoterapii igłowej w atrakcyjnej cenie.