Instytut DERMINA Piła

Paznokcie - trwałe i piękne?Atutem manicure hybrydowego jest bezinwazyjność, szybkość wykonania i trwałość do ok. 3 tygodni. Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt.

Manicure hybrydowy idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pielęgnację paznokci i nie są zdecydowane na stylizację żelową lub tipsy. Preparaty do manicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci, utwardzane w lampie UV.

Manicure hybrydowy paznokci

Lakiery wykorzystywane w manicure hybrydowym nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia. Lakier nie ściera się i nie odpryskuje. W manicurze hybrydowym system kolorowych lakierów do paznokci wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię oraz specjalnie opracowane pigmenty. Dwie warstwy dają idealne pokrycie płytki paznokcia. Do wyboru jest klasyczny french lub wiele innych najmodniejszych kolorów.

Manicure hybrydowy to wspaniały wybór dla kobiet ceniących sobie elegancję i perfekcjonizm. Świetnie nadaje się na ważne spotkania oraz jako trwały manicure na wakacje. Manicure hybrydowy doskonale spełnia się także jako manicure ślubny.
Cennik:
Manicure hybrydowy 40 zł
Manicure hybrydowy French 50zł

Zadbaj o swoje paznokcie - Piła, ul. Wierzbowa 23