Instytut DERMINA Piła
 

DERMOLIFTING - Komputerowy lifting twarzy 
Zabieg z wykorzystaniem elektroliftingu, tj. z zastosowaniem stymulacyjnych mikroprądów w przebiegu zbliżonych do prądów przenoszących impulsy nerwowe.


DERMOLIFTING

·       Dermolifting polega na stymulacji komórek mikroprądami. Przyspiesza produkcję kolagenu, wzmacnia włókna mięśniowe, dotlenia komórki, eliminuje toksyny. W efekcie poprawia się owal twarzy, a użycie grzebienia z mikroprądami spowoduje spłycenie zmarszczek głębokich i zlikwidowanie płytkich. Skóra staje się jędrna, gładka i jaśniejsza.

·       Elektrostymulacja jest znana od dawna jako metoda terapeutyczna wykorzystywana do pobudzania mięśni. Jednak przebiegi prądowe wykorzystywane w liftingu różnią się zasadniczo od tych, które są stosowane w typowej elektroterapii, jako że ich celem nie jest pobudzania mięśni, a poszczególnych komórek.

·       Aparat dzięki zastosowaniu mikroprocesora generuje szereg prostokątnych i trapezoidalnych przebiegów prądowych o niskiej częstotliwości i małym natężeniu, wytwarza stymulacyjne mikroprądy.

·       Jest to jeden z najbardziej popularnych i efektywnych zabiegów, zmierzających do gimnastyki i stymulacji mięśni twarzy. Zabieg oparty jest na tzw. "programie izotonowym" i uchodzi na niezwykle skuteczny, intensywny program ujędrniający.

·       Stosuje się tu różne kształty impulsów elektrycznych podczas tej samej sesji. Dzięki różnorodnym i stale zmieniającym się prądom, tkanka tłuszczowa i mięśniowa jest maksymalnie aktywizowana przy wymianie jonów w skórze i musi więcej pracować. Cały, poddany zabiegowi obszar jest dotleniany, odżywiany i zasilany w substancje odżywcze. Mięśnie stają się bardzie "pękate" i owal twarzy ładnie się wyrównuje. W porównaniu z poprzednimi technikami stymulowania mięśni twarzy, zabieg izolizy daje szybciej dużo lepsze rezultaty przy znacznie skróconym czasie zabiegu. Seria ok. 10-12 zabiegów stosowanych 2 razy w tygodniu.

Urządzenie LIFTING-C firmy Sorisa wytwarza serie prostokątnych i trapezoidalnych impulsów prądowych o niskiej częstotliwości i małym natężeniu, które mogą być przenoszone do powierzchni twarzy ręcznie - przy pomocy pary elektrod trzymanych w dłoniach przez osobę wykonującą nimi określone ruchy, lub automatycznie - za pomocą elektrod usytuowanych na powierzchni skóry w ściśle określonych miejscach.

·       Aparat oferuje 9 zaprogramowanych zabiegów do liftingu twarzy i szyi oraz specjalne programy na biust i pośladki. Programy posiadają zróżnicowane parametry w zależności od występujących problemów i typu skóry poddawanej zabiegowi.

·       W trakcie każdego zabiegu ma miejsce kilka faz, z których każda odznacza się specyficznym rodzajem prądu i charakterem czynności. Każda jest też źródłem innego efektu. Poszczególne efekty uzupełniają się wzajemnie w oddziaływaniu na skórę. Czas trwania zabiegu wykonywanego ręcznie wynosi ok. 55 minut. Zabieg wykonywany w trybie automatycznym trwa od 26 do 28 minut - obie strony twarzy poddawane są temu samemu oddziaływaniu jednocześnie.

·       
Lifting twarzy w trybie automatycznym

W zabiegu tym wykorzystywane są specjalne, samoprzylepne, elektrody podklejone jednorazowymi, samoprzylepnymi podkładkami, które nakładamy w punktach motorycznych mięśni.

·       
Lifting twarzy i ciała w trybie ręcznym

·       Osoba wykonująca zabieg parą elektrod wykonuje ściśle określone ruchy po powierzchni skóry, a aparat generuje odpowiednie impulsy prądowe.CENNIK: MIKROPRĄDY Sorisa Lifting C

Remodelling i poprawa konturów twarzy                        80 zł
KARNET SORISA LIFTING C 10 - 10 zabiegów
elektrostymulacji twarzy, piersi lub pośladków           
750 zł