Instytut DERMINA PiłaBODY HEALTH - terapia próżniowa + mikrodermabrazja + światłoterapia LED - BHS 202

NOWY BHS 202 łączy w sobie cztery zabiegi: 

- terapię próżniową 
DERMO HEALTH
- światłoterapię L.E.D. - 
DERMOLEDS
-
 lifting twarzy
- mikrodermabrazję.

SIŁA PŁYNĄCA z PROSTOTY

BODY HEALTH dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w konstruowaniu sprzętów przeznaczonych do zabiegów estetycznych opracował uniwersalne urządzenie BHS 202 do zabiegów na twarz i ciało.

WIĘCEJ KONTROLI

Nowoczesna i ergonomiczna głowica dostosowuje się do kształtu ciała, zapewniając terapeucie większy komfort pracy.
Głowica z obrotową złączką posiada rolki przesuwające się praktycznie bez oporu po powierzchni ciała. W zależności od potrzeb i rodzaju zabiegu terapeuta może wywierać właściwy nacisk. Osoba wykonująca zabieg w pełni kontroluje moc pracy turbiny.

DERMO HEALTH i DERMOLEDS

W urządzeniach BODY HEALTH do terapii próżniowej DERMO HEALTH zastosowana została (w miejsce powszechnie
stosowanych pomp próżniowych) wysokoobrotowa turbina osiowa (15.000 obr./ min.). Turbina wytwarza siłę ssącą o stałym przepływie, która chroni skórę i tkanki przed uszkodzeniem oraz zapewnia lepsze rezultaty przy mniejszej liczbie sesji.
Zabieg DERMO HEALTH oferuje efektywne rozwiązania do walki z: cellulitem (we wszystkich stadiach) oraz miejscową otyłością. Jednocześnie modeluje ciało i zmniejsza jego objętość. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

Diody DERMOLEDS pobudzają odpowiednie receptory komórkowe, dzięki czemu następuje zwiększona produkcja kolagenu i elastyny. W ten sposób skóra staje się bardziej elastyczna i gładsza. Połączenie zabiegów DERMO HEALTH i DERMOLEDS zostało opracowane przez Instytut BODY HEALTH.

ZABIEG dla TWARZY

Już po pierwszym zabiegu dla twarzy DERMO HEALTH i DERMOLEDS oraz Mikrodermabrazji z Diamentowymi Nakładkami (DIAMOND STICK ) skóra staje się elastyczna, jędrna i gładka. Terapia stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, zapobiega starzeniu się skóry, usuwa blizny potrądzikowe oraz rozjaśnia skórę.

DIAMOND STICK

Jednorazowe Diamentowe Nakładki stosowane w zabiegach mikrodermabrazji BODY HEALTH zapewniają najwyższy stopień higieny. Dzięki wymianie nakładek po każdym zabiegu głowice zachowują niezmienne właściwości ścierne.